Keyifli ve Huzurlu Bir Ada Tatili Sizi Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Konum - Ulaşım

Her Şeyden Uzak ama Her Yere Yakın!

Kınalı butik otel, eşsiz deniz manzarası ve tarihi dokusunu bozmayan sokakları ile deniz otobüsü iskelesi, vapur ve motor iskelesine 100 metre mesafede bulunuyor. Otelimiz konum itibari ile Ada dışından gelen misafirlerin iskeleden çıktıktan sonra iki dakikalık yürüme mesafesi ile kolaylıkla ulaşabilecekleri bir noktadadır.

Kınalı Ada’ya ulaşım İstanbul Şehir Hatları, İstanbul Deniz Otobüsleri, Mavi Marmara ve Turyol firmalarını düzenlediğini seferler ile yapılabilir.

Adaya Kabataş, Kadıköy ve Bostancı iskelelerinden vapur kalkıyor. Kabataş ve Bostancı’dan yaz aylarında deniz otobüsü var. Kınalıada vapurla 25-30 dakikalık mesafede olup Adalar içinde İstanbul‘a en yakın olandır. Şehir karmaşasından uzaklaşmanızı sağlayacak ve bir o kadar da İstanbul’un güzelliklerine ulaştırabilecek kadar yakınız.

İstanbul’un Neresinde Olursanız Olun…

İstanbul’ un ister Anadolu yakasında, isterseniz Avrupa yakasında olun Kınalıada’ ya gün içerisinde yoğun bir trafikle vapur seferleri yapılmaktadır.

Kınalı butik otel konumu sebebi ile gidebileceğiniz ve gezebileceğiniz tüm güzellikleri çevresinde bulunduruyor. Tarihi ve şirin dokusunu kaybetmemiş olan Kınalıada’ nın en nadide bölgesinde bulunan otelimiz, tüm misafirperverliğimiz ile sizleri adaya davet ediyoruz.

Yorum Yap

Rezervasyon
Rezervasyon +90 (216) 381 42 91