Keyifli ve Huzurlu Bir Ada Tatili Sizi Bekliyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kınalı Butik Otel

Kınalıada’nın İlk ve Tek Otelinde Unutulmaz Bir Tatil

Kınalıadanın ilk ve tek oteli olma özelliğine sahip olan otelimiz bir aile işletmesidir. 40 yılı aşkın bir süredir Adanın sakinleri arasında yer alan “Karabet Üçkardeş” tarafından kurulmuştur. Kınalıada’ nın ilk sinemasını açarak bölgeye büyük katkılar sunmuş olan Üçkardeş hizmete yeni kattığı oteliyle de adanın tanıtımında ve turizminin gelişmesinde önemli adımlara imza atmıştır.

Ruhunuzu arındırırken bedeninizi suya bırakabileceğiniz, kuş seslerinin dışında herhangi bir ses duyamayacağınız, masmavi gökyüzünü seyrederek uykuya dalacağınız, tarihi sokaklardaki konakları seyretmenin büyük hazzını yaşamanıza olanak kılan Kınalı Butik Otel’ de yerinizi ayırtın.

Muhteşem doğanın içerisine yerleşmiş özel mimarisiyle huzur ve rahatı bir arada bulacağınız ikinci eviniz…

kınalı butik otel

kınalı butik otel

Kınalıada’ nın Mistik Havasını Soluyacağınız Tek Adres

Kınalı Butik Otelimiz, tarihi ve doğal güzellikleri ile Kınalıadanın mistik havasını soluyacağınız, denizin ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz her türlü imkanı sizlere sunmaktadır.

Sıcak atmosferi, dinlenmek için ayırdığınız süreyi unutulmayacak bir tatile dönüştürür.

Tarihi köşk ve yalılarıyla, buram buram nostalji kokan, istanbul’dan uzaklaşmanın en kolay yoluna sahip, şirin ve doğal güzellikleriyle Kınalıada’da konaklamak isteyenler için vazgeçilmez bir yer.

Mavi ile Yeşilin, Tarih ile Konforun Buluşma Noktası

Size, ruhunuzu arındırırken bedeninizi suya bırakabileceğiniz, sizi rahatsız edebilecek hiçbir ses duymayacağınız, masmavi gökyüzünü seyrederek uykuya dalacağınız bir ortam oluşturuyoruz.

Temiz havası, denizi, tarihi, huzurlu, sessiz ortamı ve deniz ürünleriyle Kınalı Butik Otelimiz, konuklarına kültür ve dinlence dolu bir tatil imkânı sunuyor.

Siz de ailenizle keyifli bir tatil ya da sevdiklerinizle kaçamak arayışındaysanız sizi otelimize bekliyoruz...

kınalı butik otel
kınalıada oteller

Sakinliği ve Huzuruyla Tatilinizi Özel Bir Deneyime Dönüştürün

Otelimiz, konuklarımız dışında kimsenin göremeyeceği, sakinliği ve huzuruyla özel bir havuza sahiptir.

Gerek sakin bir dinlence arayışı içinde olun gerekse aktivite dolu bir tatil arzusunda olun, Kınalı Butik Otel’in deniz manzaralı ve büyük boy yataklı 20 odasından birinde yapacağınız konaklama, tatilinizi konforlu ve rahatlatıcı bir deneyime dönüştürme fırsatı sunuyor.

Gelin, hem Kınalıada'yı yakından tanıyın hem de unutulmaz bir tatil yapın.

Odalarımız – Aileniz ve Sevdiklerinizle Konforlu Bir Tatil...

Özenle hazırladığımız odalarımızda huzurlu bir ada tatili için ihtiyacınız olan her şeyi düşündük! Şık döşenmiş odalarımız ve doyumsuz deniz manzarası sizleri bekliyor…

Bizi ve Kınalıada'yı Yakından Tanıyın!

Otelimizin odalarını, restoranımızı, terasımızı ve havuzumuzu inceleyin. Kınalıada'nın sakin sokaklarını, eşsiz ada evlerini ve doğal güzelliklerini yakından tanıyın!

Sosyal Medyada Biz

Rezervasyon
Rezervasyon +90 (216) 381 42 91